Kupa Bardak Teknik Bilgiler

Ölçü: 260x90mm

Baskı: 4 Renk CMYK

Tür: Seramik Bardak

Baskı Yönü: Ön-Arka Baskı (Tek Yön 50x70 mm),  Tam Baskı Alanı (260x90 mm)

Paketleme:  Beyaz Kutu veya isteğe bağlı özel tasarımlı kutunuz ile paketlenir.

Tasarım Yükleme Süreci: 

Tasarım dosyalarınızı, ürün özelliklerini belirledikten sonra pdf, formatında info@buyuksehirbaski.com mail adresimize gönderebilirsiniz. Yüksek boyuttaki (10 mb üzeri) çalışmalarınız için www.wetransfer.com web adresinden yararlanabilirsiniz. Tasarımlarınızı hazırlarken (kupabardak.pdf) bıçak izi dosyamızdan faydalanabilirsiniz. Tasarımınızın baskıya uygunluğu kontrol edilip, sizden onay alındıktan ve ödeme bilgilerinizin kontrolü sağlandıktan sonra ürününüz baskıya alınacaktır.

Kupa Bardak Hakkında 

Sevdiklerinize küçük ama anlamlı bir hediye almak istiyorsanız bu yazıda bahsedeceğimiz hediyeyi düşünmenizi buyuksehirbaski.com olarak tavsiye ederiz.

Baskılı Kupa Bardak, hem uygun hemde sevdiklerinize verebileceğiniz anlamlı bir hediyedir. Doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü gibi özel günlerde bu hediyeyi tercih edebilirsiniz.

Bir blogunuz ve blog yazarlığı yapıyorsanız baskılı kupa bardaklardan azami miktarda yaptırıp okurlarınıza hediye edebilirsiniz. Küçük etkinlikler ve çekilişler blogların olmazsa olmazlarıdır. Hem sadık ziyaretçilerinizi bu şekilde ödüllendirmiş olursunuz hemde bu çekiliş sayesinde yeni okurlar kazanabilirsiniz.
Üstelik bu hediye için kalkıp çarşı pazar gezmenize de gerek yok. Online Hediye olarak internet üzerinden sipariş vermeniz mümkündür. İstediğiniz gibi bir tasarım yaptırabilirsiniz. Dilerseniz kendi hazırladığınız bir grafiği, resmi kupa bardağın üzerine bastırabilir.
Bir markaya düşkünlüğünüz varsa, bir sözü çok seviyorsanız, bir grafik sizin için başka anlamlar taşıyorsa bence baskılı kupa bardak hediyesini düşünmelisiniz. Harika fikirler kupa baskı ile birleşince çok güzel tasarımlı bardaklar ortaya çıkıyor.
Sadece başkaları için değil kendiniz içinde küçük bir hediye almak isterseniz yine kupa bardak tercihiniz olmalıdır. İş yerinizde masanınızın üzerinde sizin için özel olan bir kupa bardak olması gayet hoştur.
Hem size özel yada sevdiğinize özel olarak sipariş ettiğiniz bir kupa bardakda sıcak bir şeyler içmek hem içinizi hem duygularınızı ısıtır.