Kartvizit Teknik Bilgiler

Ölçü: 84x52mm

Baskı: 4 Renk CMYK

Laminasyon: Mat ve Parlak Selefon

Kesim: Düz Kesim

Kağıt Türü: 250 gr. Amerikan Bristol, 280 gr. Tuale (Fantazi), 350 gr. Kuşe, 700 gr. Sıvama Kuşe, 500 Mikron Şeffaf PVC

Baskı Yönü: Tek Yön, Çift Yön

Paketleme: Amerikan Bristol, Tuale (Fantazi), Kuşe kağıt kartvizitler 1.000 adet olarak paketlenir. 500 Mikron Pvc kartvizitler 500 adet olarak paketlenir. 

Tasarım Yükleme Süreci: 

Tasarım dosyalarınızı, ürün özelliklerini belirledikten sonra pdf, formatında info@buyuksehirbaski.com mail adresimize gönderebilirsiniz. Yüksek boyuttaki (10 mb üzeri) çalışmalarınız için www.wetransfer.com web adresinden yararlanabilirsiniz. Tasarımlarınızı hazırlarken (kartvizit.pdf) bıçak izi dosyamızdan faydalanabilirsiniz. Tasarımınızın baskıya uygunluğu kontrol edilip, sizden onay alındıktan ve ödeme bilgilerinizin kontrolü sağlandıktan sonra ürününüz baskıya alınacaktır.

Kartvizit Hakkında 

İstediğimiz kadar dijital hayata dahil olalım, kartvizitler her zaman önemini korumaya devam edecek. Çünkü profesyonel yaşamın vazgeçilmez bir unsuru olan kartvizit, bir firma çalışanının sahip olması gereken kurumsal kimliğidir.

Bireysel ve kurumsal firmaların kartvizit ihtiyaçlarını giderebilecekleri en kolay ve hızlı yöntem ise online kartvizit siparişi vermek. buyuksehirbaski.com üzerinden pratik bir şekilde gerçekleşen bu alışveriş için tek yapmanız gereken, elinizde hazır olan kartvizit tasarımını siparis@buyuksehirbaski.com adlı mail adresimiz ile bize iletmek. Organize matbaa tecrübesi ile profesyonel bir şekilde hazırlanan kartvizitleriniz için başka hiçbir şey düşünmenize gerek yok. Çünkü buyuksehirbaski.com’un online matbaa hizmeti hem ekonomik hem kaliteli hem de hızlı bir çözüm sunar. Kartvizit baskı için iki tane de laminasyon seçeneğiniz mevcut: mat ve parlak selefon. Buyuksehirbaski'da kartvizit fiyatları da oldukça ekonomik. Seçeceğiniz özelliklere göre fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Örneğin; kağıt türü seçeneğine göre kartvizit fiyatları değişmektedir.

Kartvizit Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeli ?

  • Kartvizit tasarımınızın farklı olmasına özen gösterin. Öne çıkan bir tasarımla rakipleriniz arasından kolaylıkla sıyrılabilirsiniz.

  • Şirket logonuza kartvizitlerde mutlaka yer verin.

  • Kartvizit örneklerini inceleyerek tasarım için size ilham verecek alternatiflere göz atın. Birçok yeni fikrin kafanızda canlandığına tanık olacaksınız.

  • Kartvizit tasarımına geçmeden önce hangi renklere yer vereceğinizi belirleyin. Logonuzdaki renkleri kullanırsanız göze daha hoş görünecektir.

  • Temel iletişim bilgilerinizin eksiksiz olduğuna emin olun. Firmadaki göreviniz, telefon numarası, e posta ve adres bilgileri bir kartvizit için en temel öğelerdir.

  • Kartvizit bilgileri arasına kişisel LinkedIn hesabınızın linkini de ekleyebilirsiniz. Bu sayede, profesyonel sosyal ağdaki bağlantılarınızı artıracak ve mail dışında kişisel bir iletişim kanalı sunmuş olacaksınız. Tabii ki LinkedIn hesabınızı güncellemeyi de ihmal etmeyin.

  • Firmanızın kurumsal sosyal medya hesaplarının bilgilerine de kartvizitlerde yer verebilirsiniz. Eğer Twitter ve Facebook gibi sürekli kullandığınız online iletişim mecraları varsa, logolarıyla birlikte sade bir bilgi olarak geçebilirsiniz. Böylece yeni tanıştığınız kişiler firmanızla her zaman iletişim halinde kalabilirler.