Dönkart Teknik Bilgiler

Ölçü: 300x300 mm, 400x400 mm

Baskı: 4 Renk CMYK

Tür: 3 mm veya 5 mm forex

Baskı Yönü: Çift Yön

Paketleme:  Baskı adedine göre değişkenlik gösterebilir. 

Tasarım Yükleme Süreci: 

Tasarım dosyalarınızı, ürün özelliklerini belirledikten sonra pdf, formatında info@buyuksehirbaski.com mail adresimize gönderebilirsiniz. Yüksek boyuttaki (10 mb üzeri) çalışmalarınız için www.wetransfer.com web adresinden yararlanabilirsiniz. Tasarımlarınızı hazırlarken (kupabardak.pdf) bıçak izi dosyamızdan faydalanabilirsiniz. Tasarımınızın baskıya uygunluğu kontrol edilip, sizden onay alındıktan ve ödeme bilgilerinizin kontrolü sağlandıktan sonra ürününüz baskıya alınacaktır.

Dönkart Hakkında 

Dönkart ürünü reklam ve tanıtım amacıyla kullanılan etkili ve dikkat çekici bir tanıtım aracıdır. Genellikle kapalı alanlarda ürün ya da çeşitli kampanyaların tanıtımı için tercih edilen dönkart baskılar asıldıkları yerlerde hareket ettiği için müşteriler tarafından kolaylıkla farkedilir.

Büyükşehirbaskı'da dönkart baskı daire şeklinde, 30x30 cm ve 40x40 cm gibi ebatlarda bulunmakta ve ön-arka yüzü baskılı şekilde üretilmektedir. Dönkartların ortası deliktir ve asmak için dayanıklı bir ip kullanılmaktadır. Dönkart baskı fiyatları ebat özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Dönkart Bastırmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Dönkart ebatını kullanacağınız alanı göz önünde bulundurarak doğru seçmelisiniz.

  • Tasarımınızı amacına uygun ve dikkat çekici bir şekilde hazırlamanız etkili bir dönüş almanızı sağlar.

  • Dönkart üzerinde eğer görsel kullanacaksanız, yüksek çözünürlüklü görseller kullanmanız baskının daha net çıkması açısından oldukça önemlidir.