Diplomat Zarf Teknik Bilgiler

Ölçü: 105x240mm

Baskı: 4 Renk CMYK

Kesim: Düz Kesim

Kağıt Türü: 110 gr. 1.Hamur

Zarf Yapışkanı: Silikonlu

Zarf Penceresi: Pencereli, penceresiz

Paketleme: Diplomat zarflarımız 500 adet olarak paketlenir. 

Tasarım Yükleme Süreci: 

Tasarım dosyalarınızı, ürün özelliklerini belirledikten sonra pdf, formatında info@buyuksehirbaski.com mail adresimize gönderebilirsiniz. Yüksek boyuttaki (10 mb üzeri) çalışmalarınız için www.wetransfer.com web adresinden yararlanabilirsiniz. Tasarımlarınızı hazırlarken (diplomatzarf.pdf) bıçak izi dosyamızdan faydalanabilirsiniz. Tasarımınızın baskıya uygunluğu kontrol edilip, sizden onay alındıktan ve ödeme bilgilerinizin kontrolü sağlandıktan sonra ürününüz baskıya alınacaktır.

Diplomat Zarf Hakkında 

Diplomatik işlemlerde önemli bir yer tutan diplomat zarflar, rutin işlemlerin her aşamasında kullanılan bir üründür. Baskılı seçeneği bulunan diplomat zarfı baskı buyuksehirbaski.com üzerinden temin edebileceğiniz bir diğer zarf türüdür. Dilerseniz pencereli, dilerseniz de penceresiz olarak 1. sınıf diplomat zarf siparişini bir tık ile sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Online diplomat zarf siparişi vermenize olanak sağlayan buyuksehirbaski.com, siparişinizin her aşamasında size destek olur. Ekonomik, hızlı ve pratik bir hizmet sunan buyuksehirbaski.com’un online matbaa işlemlerinden yararlanmak için tek yapmanız gereken baskıya hazır olan tasarım dosyanızı site üzerinden bize iletmeniz.

Diplomat Zarf bastırmadan önce nelere dikkat etmeli ?

  • Diplomat zarfların üzerinde firmanızın logo, adres ve telefon gibi bilgilerine yer vermek müşterilerinizin sizinle kolayca iletişime geçmesine olanak sağlar.