Defter Teknik Bilgiler

Ölçü: 9x13cm, 13x24cm, A5 (14,8x21cm), A4 (21x29,7cm), A3 (29,7x42 cm)... isteğe göre değişkenlik gösterebilir

Kapak Baskı: Amerikan bristol, Mat veya parlak kuşe, Sıvama karton kapak

Laminasyon: Mat ve Parlak Selefon

Kesim: Düz Kesim,özel kesim

İç Sayfa Kağıt Türü: I. Hamur, Mat veya parlak kuşe,

Baskı Yönü: Tek Yön, Çift Yön

Paketleme: Baskı türüne göre değişkenlik gösterebilir. 

Tasarım Yükleme Süreci: 

Tasarım dosyalarınızı, ürün özelliklerini belirledikten sonra pdf, formatında info@buyuksehirbaski.com mail adresimize gönderebilirsiniz. Yüksek boyuttaki (10 mb üzeri) çalışmalarınız için www.wetransfer.com web adresinden yararlanabilirsiniz. Tasarımlarınızı hazırlarken (Defter.pdf) bıçak izi dosyamızdan faydalanabilirsiniz. Tasarımınızın baskıya uygunluğu kontrol edilip, sizden onay alındıktan ve ödeme bilgilerinizin kontrolü sağlandıktan sonra ürününüz baskıya alınacaktır.

Defter Hakkında 

Günümüzde hepimiz biliyoruz ki artık defter baskı, ajanda baskı gibi kollarımızı çürüttüğümüz herşeyin yerini ne yazık ki bilgisayar aldı. Aslında ne kadar biz bilgisayara bağımlı bir hayat yaşasak da inanın bize defterin yerini hiç birşey tutmuyor.

Düşünün bir gençlik belki de içinde ki duyguları bir kağıda yazmadan büyüyüp gidiyor. Düşünün ki saf duyguları yazabileceğiniz tertemiz bir defteriniz yok. Artık herşey üç beş tuşa bakıyor. Oysa artık geçmişine sahip çıkan Türkiye‘de belki de yeni bir başlangıç olabilir.

Herhangi bir ofise gittiğiniz de bazen masanın üstünde aklımızda tutamadığımız herşeyimizi yazdığımız o canım defterler. Bazen en kötü anılarımızı karalardık o deftere bazen de ajandalarımız olurdu doğum günü hatırlamaya.

Şimdilerde ise prestij için kullanılan bir araçtır. Konuyu ne kadar anlatsak da sanırım kelimeler yetmeyecek tüm bunları anlatmaya. Peki biz size desek ki prestijinize prestij katmak için defter baskı ürünümüze göz atmayı denediniz mi ? Eğer hala bakmadıysanız firmanızın prestijini bir adım geride bırakmışsınız demektir.

Buyuksehirbaski.com alanında daima ilkleri gerçekleştiren ve basım için en kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla size sunan firmamız size her daim hizmet için hazır.